спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694782 |
| страна на монтаж | водеща ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| диаметър | 54 mm |
| тегло | 2,71 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър 1 | 54 mm |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694781 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 93192955
|
|
ATE 24354118227
|
|
BENDIX 694782B
|
|
BOSCH 0986135332
|
|
Brake ENGINEERING CA2729R
|
|
BREMBO F59183
|
|
FTE RX5498176A0
|
|
JURID 694782J
|
|
NK 215244
|
|
sbs 1301215244
|
|
TEXTAR 38143900
|
|
TRW BHW708
|
|
TRW BHW803
|
|
TRW BHW803E
114.53 €
-20%
91.62 €
|
|
OPEL 4708234
|
|
SUZUKI 5511062J00
|
|
SUZUKI 5511062J10
|
|
SUZUKI 5511062J10
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
