спирачен апарат FERODO
спирачен апарат
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FCL694958 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| страна на монтаж | следваща ос |
| диаметър | 41 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой цилиндри | 1 |
| изпълнение на спирачния апарат | спирачен апарат с вградена ръчна спирачка |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър 1 | 41 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата 1 | M10X1 |
| номер на артикул в чифта | FCL694957 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 5542452
|
|
VAUXHALL 93183697
|
|
BENDIX 694958B
|
|
BOSCH 0986135050
|
|
BREMBO F59157
|
|
JURID 694958J
|
|
OPEL 5542452
|
|
OPEL 93183697
|
| Opel ZAFIRA B Van | 110 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B Van | 150 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel ZAFIRA B Van | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B Van | 125 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 105 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 200 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 150 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 150 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 100 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 120 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 140 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 115 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 110 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 125 коня | дизел |
| Opel ZAFIRA B (A05) | 150 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel ZAFIRA TOURER C (P12) | 137 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
