спирачен апарат LAUBER
спирачен апарат
| Производител | LAUBER |
| Парт номер | 77.2869 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| ограничение за производител | TRW |
| рециклирана част | |
| гаранция | 2 години гаранция |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| за спирачни дискове с диаметър | 292 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13275928
|
|
GENERAL MOTORS 13343570
|
|
BUDWEG CALIPER 344383
|
|
DELCO REMY DC74383
|
|
KAWE 344383
|
|
TRW BHS1203E
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
OPEL 542156
|
|
OPEL 542169
|
| Opel INSIGNIA | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 116 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 180 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 180 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 180 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
