спирачен апарат LAUBER
спирачен апарат
| Производител | LAUBER |
| Парт номер | 77.2889 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| за спирачни дискове с диаметър | 315 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 41 mm |
| гаранция | 2 години гаранция |
| рециклирана част | |
| ограничение за производител | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 13275930
|
|
GENERAL MOTORS 13343564
|
|
BUDWEG CALIPER 344377
|
|
DELCO REMY DC74377
|
|
DRI 4210820
|
|
ELSTOCK 872180
|
|
KAWE 344377
|
|
OPEL 542132
|
|
OPEL 542171
|
| Opel INSIGNIA | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA седан | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 140 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 260 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 110 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 131 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA комби | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 220 коня | бензин |
| Opel INSIGNIA | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 190 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA седан | 160 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA комби | 160 коня | дизел |
