спирачен апарат VAICO
спирачен апарат
| Производител | VAICO |
| Парт номер | V10-8531 |
| диаметър | 54 mm |
| изпълнение на спирачния апарат | плаващ спирачен апарат |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без държач |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър на цилиндровото буталото | 54 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 521072
|
|
ATE 24354117465
|
|
BENDIX 692620B
|
|
BOSCH 0986473811
|
|
BOSCH 098647A811
|
|
Brake ENGINEERING CA1497R
|
|
BUDWEG CALIPER 342399
|
|
DA SILVA ET6679
|
|
DELCO REMY DC82399
|
|
DELPHI LC7311
|
|
DRI 3210900000
|
|
ELSTOCK 830190000
|
|
ERA Benelux BC62399
|
|
FRIESEN QBS4358
|
|
FTE RS549842A0
|
|
FTE RX549842A0
|
|
GENERAL RICAMBI AU6100
132.11 €
-20%
105.69 €
|
|
KAWE 342399
|
|
LPR PF10380
|
|
MAPCO 4875
|
|
NK 214750
|
|
QH Benelux BC50588
|
|
QUINTON HAZELL QBS4358
|
|
SASIC SCA6171
|
|
sbs 1301214750
|
|
SPIDAN 402399
|
|
TRISCAN 8170342399
|
|
TRW BHW140
|
|
TRW BHW140E
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
UBD 52835
|
|
VAICO 108531
|
|
AUDI 8D0615124
|
|
AUDI 8D0615124X
|
|
VAG 8D0615124
|
|
VAG 8D0615124X
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
