спирачен барабан ABE
спирачен барабан
| Производител | ABE |
| Парт номер | C62044ABE |
| диаметър на барабана | 200,0 |
| макс. размер за разстъргване на спир. барабан | 201 |
| Височина вътрешно (мм) | 44 |
| диаметър входящ /мм/ | 55 |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| отвор | 13 mm |
| Височина общо (мм) | 53,5 |
| външ.диам.спир.бараб. | 233 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24022000461
|
|
BOSCH 0986477148
|
|
PAGID 61265
|
|
TRW DB4362
|
|
ZIMMERMANN 180510300
|
|
CITROEN 424748
|
|
PEUGEOT 424748
|
|
TOYOTA 24022000461
|
|
TOYOTA 424310H010
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
