спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M014ABE |
| дебелина | 22 mm |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 43,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 09486944
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210712
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210912
|
|
MERCEDES-BENZ 2024210912
|
|
AP 24480E
|
|
ATE 24012201321
|
|
BOSCH 0986478301
|
|
BRECO BS8311
|
|
BREMBO 09486944
|
|
FEBI BILSTEIN 08129
38.92 €
-20%
31.14 €
|
|
FERODO DDF588
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
JURID 561697J
74.91 €
-20%
59.93 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2656
|
|
METELLI 230314
|
|
MINTEX MDC741
|
|
NK 203317
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
OPTIMAL BS3130
|
|
PAGID 52118
|
|
TEXTAR 98200059401
|
|
ZIMMERMANN 400142600
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 129 коня | бензин |
