спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M022ABE |
| дебелина | 22 mm |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 77 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 85 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 09731414
|
|
MERCEDES-BENZ 9014210312
|
|
AP 24722E
|
|
ATE 24012201611
|
|
BOSCH 0986478849
|
|
BOSCH 0986478894
|
|
BRECO BS8301
|
|
BREMBO 09731414
|
|
FERODO DDF1013
|
|
FERODO DDF859
140.46 €
-20%
112.37 €
|
|
JURID 561965J
|
|
JURID 567760J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2790
|
|
PAGID 52143
|
|
QUINTON HAZELL BDC4544
|
|
TEXTAR 98200073301
|
|
TEXTAR 98200073501
|
|
ZIMMERMANN 400144100
|
|
ZIMMERMANN 400144100
|
|
VW 2D0615301A
|
|
VW 2D0615301D
|
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 143 коня | бензин |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 75 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 102 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 125 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 125 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 143 коня | бензин |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 102 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 109 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 109 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 90 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 109 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 130 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 83 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 95 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 83 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II кутия (2DA, 2DD, 2DH) | 95 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 83 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-46 II (бордова) платформа/ шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2 | 95 коня | дизел |
| Volkswagen LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) | 131 коня | дизел |
