спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M036ABE |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 12 mm |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 43,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| кръг на дупките | 67 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 08475034
|
|
MERCEDES-BENZ 1244211312
|
|
MERCEDES-BENZ 1244211312
|
|
AP 10278E
|
|
ATE 24011201171
|
|
BENDIX 561326B
|
|
BOSCH 0986478187
|
|
BRECO BS7565
|
|
BRECO BS7565
|
|
BREMBO 08475034
|
|
FERODO DDF124
86.92 €
-20%
69.54 €
|
|
JURID 561332J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1581
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1791
|
|
METELLI 230124
|
|
PAGID 52107
|
|
TEXTAR 98200031801
|
|
ZIMMERMANN 400140600
|
|
ZIMMERMANN 400140600
|
| Mercedes седан (W124) | 102 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 109 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 122 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 72 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 75 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 90 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 94 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 113 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 109 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 110 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 113 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 147 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 105 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 105 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 109 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 118 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 122 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 72 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 75 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 90 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 94 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 109 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 110 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S124) | 113 коня | дизел |
| Mercedes COUPE (C124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C124) | 150 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W124) | 75 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 143 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 147 коня | дизел |
| Mercedes седан (W124) | 143 коня | дизел |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 136 коня | бензин |
| Mercedes седан (W124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes COUPE (C124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 132 коня | бензин |
| Mercedes KOMBI комби (S124) | 126 коня | дизел |
