спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M053ABE |
| дебелина | 28 mm |
| диаметър | 312 mm |
| височина | 64,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 09948110
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
AP 24920
|
|
BRECO BS8509
|
|
BREMBO 09948110
|
|
PAGID 54153
|
|
ZIMMERMANN 400362000
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 260 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes CLS (C219) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
