спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3M077ABE |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 335 mm |
| вътрешен диаметър | 154 mm |
| височина | 64,5 mm |
| центриращ диаметър | 67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214210612
|
|
ATE 24013201371
|
|
BOSCH 0986479413
|
|
CAR 1421374
|
|
DELPHI BG9093
129.23 €
-20%
103.39 €
|
|
PILENGA V942
|
|
QUINTON HAZELL BDC5638
|
|
TEXTAR 92171903
101.02 €
-20%
80.81 €
|
|
TRW DF2072
|
|
ZIMMERMANN 400365920
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
