спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P001ABE |
| дебелина | 8 mm |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 29 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 6 mm |
| брой на дупките | 3 |
| центриращ диаметър | 57,1 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14128E
|
|
AP X14128
|
|
ATE 24010801071
|
|
BENDIX 561359B
|
|
BOSCH 0986478246
|
|
BRECO BS7358
|
|
BREMBO 08492914
|
|
BREMBO 08492975
|
|
FERODO DDF132
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
JURID 561359J
35 €
-20%
28 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1120
|
|
METELLI 230153
|
|
PAGID 50608
|
|
TEXTAR 98200038501
|
|
ZIMMERMANN 180201900
|
|
CITROEN 95027199
|
|
CITROEN 95661810
|
|
PEUGEOT 08492914
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 75 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 88 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 118 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 118 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 55 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 57 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 98 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
