спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P008ABE |
| дебелина | 26 mm |
| диаметър | 283 mm |
| височина | 28,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24649E
|
|
ATE 24012601061
|
|
BOSCH 0986478831
|
|
BRECO BS8269
|
|
BREMBO 09692514
|
|
FERODO DDF841
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
JURID 562019J
93.3 €
-20%
74.64 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2796
|
|
METELLI 230454
|
|
PAGID 52518
|
|
TEXTAR 98200078701
|
|
ZIMMERMANN 180301200
|
|
ZIMMERMANN 180301200
|
|
CITROEN 4246L8
|
|
PEUGEOT 09692514
|
|
PEUGEOT 4246R7
|
| Citroen XANTIA (X1) | 152 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 147 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 109 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 147 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 109 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 147 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 109 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 147 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 109 коня | дизел |
