спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P011ABE |
| дебелина | 26 mm |
| диаметър | 283 mm |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24367
|
|
ATE 24012601001
|
|
BENDIX 561616B
|
|
BOSCH 0986478125
|
|
BRECO BS8055
|
|
BREMBO 09557410
|
|
FERODO DDF264
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
JURID 561616J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1225
|
|
PAGID 50621
|
|
QUINTON HAZELL BDC4507
|
|
TEXTAR 98200059801
|
|
TEXTAR 98200064501
|
|
ZIMMERMANN 180300500
|
|
CITROEN 95661813
|
|
CITROEN 96099616
|
|
PEUGEOT 09557410
|
|
PEUGEOT 4246F4
|
|
PEUGEOT 4246F6
|
|
PEUGEOT 4246N8
|
|
PEUGEOT 4246F4
|
| Citroen XM (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 200 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM (Y4) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 147 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 147 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 200 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 107 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 107 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 128 коня | бензин |
