спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P012ABE |
| дебелина | 26 mm |
| диаметър | 281 mm |
| височина | 43,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24513E
|
|
ATE 24012601041
|
|
BOSCH 0986478812
|
|
BRECO BS8157
|
|
BREMBO 09518024
|
|
FERODO DDF760
99.39 €
-20%
79.51 €
|
|
JURID 561967J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 561987J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2716
|
|
METELLI 230338
|
|
PAGID 50619
|
|
TEXTAR 98200074001
|
|
ZIMMERMANN 180300800
|
|
FIAT 1309392080
|
|
FIAT 1317651080
|
|
FIAT 71738908
|
|
LANCIA 1309392080
|
|
LANCIA 71738908
|
|
PEUGEOT 09518024
|
|
PEUGEOT 4246J2
|
| Fiat ULYSSE (220) | 147 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 121 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 90 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 147 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 79 коня | бензин |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 99 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 79 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 90 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 132 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 132 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 94 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 136 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
