спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P030ABE |
| дълбочина | 34,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| диаметър | 301,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2573
|
|
BREMBO 09A18514
|
|
DELPHI BG4166
110.44 €
-20%
88.35 €
|
|
MINTEX MDC2032
|
|
PILENGA V759
|
|
TEXTAR 92168500
69 €
-20%
55.2 €
|
|
TRW DF4962S
68.51 €
-20%
54.81 €
|
|
CITROEN 42498
|
|
PEUGEOT 424964
|
|
PEUGEOT 42498
|
|
PEUGEOT 424964
|
| Citroen DS5 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS5 | 112 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 163 коня | дизел/електро |
| Peugeot 308 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 5008 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 308 CC | 136 коня | дизел |
| Peugeot 308 CC | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 140 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 180 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 136 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 115 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 165 коня | бензин/ електро |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел/електро |
| Citroen DS5 | 120 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 100 коня | дизел |
| Peugeot 5008 | 131 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 116 коня | дизел |
| Citroen DS5 | 211 коня | бензин |
