спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3P031ABE |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 26 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| диаметър | 279,7 mm |
| дълбочина | 48,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2610
|
|
DELPHI BG4084
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
MINTEX MDC1844
|
|
NK 203735
|
|
sbs 1815203735
51.06 €
-0%
51.06 €
|
|
TRW DF4858S
|
|
CITROEN 424920
|
|
FIAT 9467548387
|
|
PEUGEOT 424921
|
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT (бордова) платформа/ шаси | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (272, 270) | 90 коня | дизел |
| Fiat SCUDO (бордова) платформа/ шаси (272, 270) | 90 коня | дизел |
