спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R001ABE |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 8 mm |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| вид регистрация | с ABE - хомологация |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 61 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14082E
|
|
ATE 24010801041
|
|
ATE 24030801041
|
|
BENDIX 561257B
|
|
BOSCH 0986478273
|
|
BRECO BS7336
|
|
BRECO BS7336
|
|
BREMBO 08314714
|
|
DELPHI BG258
|
|
FERODO DDF070
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
JURID 561257J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1015
|
|
METELLI 230107
|
|
PAGID 52804
|
|
QUINTON HAZELL BDC3449
|
|
TEXTAR 98200036001
|
|
ZIMMERMANN 470240200
|
|
ZIMMERMANN 470240200
|
|
RENAULT 08314714
|
|
RENAULT 7700716947
|
|
RENAULT 7701204285
|
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 71 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 67 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 55 коня | дизел |
| Renault TWINGO I (C06_) | 55 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 54 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 42 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
