спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R012ABE |
| дебелина | 22 mm |
| диаметър | 262 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24721E
|
|
AP X24721
|
|
ATE 24012201481
|
|
BOSCH 0986478598
|
|
BRECO BS8374
|
|
BREMBO 09729234
|
|
BREMBO 09729277
|
|
FERODO DDF1006
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
JURID 561592J
79.9 €
-20%
63.92 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1032
|
|
METELLI 230550
|
|
PAGID 52831
|
|
TEXTAR 98200064801
|
|
ZIMMERMANN 470241000
|
|
ZIMMERMANN 470241000
|
|
RENAULT 09729234
|
|
RENAULT 7700802232
|
|
RENAULT 7700841563
|
|
RENAULT 7701204300
|
|
RENAULT 7701204495
|
|
RENAULT 7701204499
|
|
RENAULT 7701205085
|
|
RENAULT 7701205228
|
|
RENAULT 7701205840
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 83 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 88 коня | дизел |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 107 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 137 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 83 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 90 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 114 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 94 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 120 коня | бензин |
| Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | 109 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 109 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 132 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 140 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 95 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 114 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 114 коня | бензин |
