спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R016ABE |
| дебелина | 20,5 mm |
| диаметър | 265 mm |
| височина | 31,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24225
|
|
ATE 24012001341
|
|
BENDIX 561345B
|
|
BOSCH 0986478279
|
|
BRECO BS7960
|
|
BREMBO 09512210
|
|
DELPHI BG448
|
|
FERODO DDF199
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
JURID 561345J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2011
|
|
PAGID 52828
|
|
QUINTON HAZELL BDC3552
|
|
TEXTAR 98200049401
|
|
ZIMMERMANN 470240600
|
|
RENAULT 09512210
|
|
RENAULT 7700764193
|
|
RENAULT 7701204955
|
|
RENAULT 7701467955
|
| Renault 21 седан (L48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 108 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 65 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 72 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 88 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 69 коня | дизел |
| Renault 21 комби (K48_) | 135 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 (B48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 120 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 106 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 117 коня | бензин |
