спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R028ABE |
| дебелина | 28 mm |
| диаметър | 305 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24222
|
|
ATE 24012801341
|
|
BOSCH 0986479109
|
|
BRECO BS8406
|
|
BREMBO 09780710
|
|
FERODO DDF1139
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4230
|
|
PAGID 50372
|
|
TEXTAR 98200112301
|
|
RENAULT 09780710
|
|
RENAULT 7701206673
|
|
RENAULT 7701206673
|
|
RENAULT 8200020851
|
| Renault ESPACE III (JE0_) | 190 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 130 коня | дизел |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 207 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 163 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 115 коня | дизел |
