спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R033ABE |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 28 mm |
| диаметър | 308 mm |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24974
|
|
BRECO BS8593
|
|
BREMBO 09982120
|
|
RENAULT 09982120
|
|
RENAULT 7701207378
|
|
RENAULT 7701207378
|
|
RENAULT 8200177023
|
|
RENAULT 8200242317
|
|
RENAULT 8200570677
|
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 207 коня | бензин |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 136 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 170 коня | бензин |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 173 коня | дизел |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) | 116 коня | дизел |
