спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R038ABE |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 43,9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| минимална дебелина | 21,8 mm |
| мярка на резбата | 13,5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17654
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
AP 25047
|
|
ATE 24012401911
|
|
DELPHI BG3929
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
FERODO DDF1513
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FTE BS7076
|
|
GIRLING 6043711
|
|
LPR R1010V
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
METELLI 230829
|
|
METZGER 25047
|
|
MGA D1590
|
|
MINTEX MDC1693
|
|
NATIONAL NBD1322
|
|
PAGID 54495
|
|
PILENGA V786
|
|
TEXTAR 92149500
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TRW DF4371
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186779
|
|
ZIMMERMANN 470242300
|
|
RENAULT 7701207897
|
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 150 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 116 коня | дизел |
