спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3R045ABE |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
RENAULT TRUCKS 7701210081
|
|
A.B.S. 18155
|
|
ATE 24012202701
|
|
BLUE PRINT ADR164307
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
BOSCH 0986479556
|
|
CAR 1421688
|
|
LPR R1058V
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
NK 203992
|
|
PILENGA V799
|
|
sbs 1815203992
|
|
ZIMMERMANN 470244120
|
|
RENAULT 7701210081
|
|
RENAULT 7701210081
|
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 60 коня | |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Dacia LODGY | 83 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | Бензин/Етанол |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 98 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Dacia DOKKER | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia LODGY | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DOKKER Express | 83 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
