спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3S001ABE |
| дебелина | 12,7 mm |
| диаметър | 236 mm |
| височина | 45,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14267
|
|
ATE 24011301691
|
|
BENDIX 561518B
|
|
BOSCH 0986478776
|
|
BRECO BS7398
|
|
BREMBO 08524310
|
|
FERODO DDF359
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
JURID 561518J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1662
|
|
PAGID 53202
|
|
QUINTON HAZELL BDC3737
|
|
TEXTAR 98200065701
|
|
ZIMMERMANN 500230300
|
|
SKODA 08524310
|
|
SKODA 115430210
|
|
SKODA 115430211
|
|
SKODA 115430211
|
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 57 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 68 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 57 коня | бензин |
