спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3S003ABE |
| дебелина | 12,7 mm |
| диаметър | 236 mm |
| височина | 45,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14636E
|
|
ATE 24011301821
|
|
BOSCH 0986478859
|
|
BRECO BS7536
|
|
BRECO BS7536
|
|
BREMBO 08524324
|
|
DELPHI BG2910
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
FERODO DDF875
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
JURID 562073J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2765
|
|
METELLI 230551
|
|
OPTIMAL BS4250
|
|
PAGID 53203
|
|
TEXTAR 98200090201
|
|
ZIMMERMANN 500230400
|
|
SKODA 002415019
|
|
SKODA 08524324
|
|
SKODA 6U0615301
|
|
SKODA 6U0615301
|
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 57 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 68 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I (6U1) | 54 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I (6U1) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I (6U1) | 75 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I комби (6U5) | 54 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I комби (6U5) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I комби (6U5) | 75 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I (6U1) | 64 коня | дизел |
| Skoda FELICIA I комби (6U5) | 64 коня | дизел |
| Skoda FELICIA I Fun (797) | 75 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I Fun (797) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen CADDY II пикап (9U7) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen CADDY II пикап (9U7) | 64 коня | дизел |
| Skoda FELICIA I Fun (797) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I Fun (797) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 68 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 57 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II (6U1) | 54 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II (6U1) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II (6U1) | 75 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II (6U1) | 64 коня | дизел |
| Skoda FELICIA II комби (6U5) | 68 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II комби (6U5) | 75 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II комби (6U5) | 64 коня | дизел |
| Skoda FELICIA I (6U1) | 58 коня | бензин |
| Skoda FELICIA I комби (6U5) | 58 коня | бензин |
| Skoda FELICIA II (6U1) | 58 коня | бензин |
