спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3V005ABE |
| дебелина | 12 mm |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 40 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,8 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 08518620
|
|
VOLVO 3410294
|
|
VOLVO 34102947
|
|
VOLVO 34102947
|
|
VOLVO 3459661
|
|
VOLVO 34596619
|
|
AP 14524
|
|
ATE 24011201351
|
|
BENDIX 561446B
|
|
BOSCH 0986478386
|
|
BRECO BS7392
|
|
BREMBO 08518620
|
|
DELPHI BG496
|
|
FERODO DDF213
35.99 €
-20%
28.79 €
|
|
JURID 561446J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2564
|
|
PAGID 54005
|
|
QUINTON HAZELL BDC3565
|
|
TEXTAR 98200050601
|
|
ZIMMERMANN 610118800
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
