спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3V007ABE |
| дебелина | 26 mm |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 56,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 09531514
|
|
VOLVO 3516567
|
|
VOLVO 35165679
|
|
VOLVO 6848902
|
|
AP 24282E
|
|
ATE 24012601051
|
|
BOSCH 0986478298
|
|
BRECO BS8013
|
|
BREMBO 09531514
|
|
FERODO DDF255
50.35 €
-20%
40.28 €
|
|
JURID 561512J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1697
|
|
METELLI 230310
|
|
PAGID 54016
|
|
TEXTAR 98200055401
|
|
ZIMMERMANN 610119200
|
| Volvo 740 (744) | 113 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 114 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 156 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 115 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 109 коня | дизел |
| Volvo 740 Kombi (745) | 112 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 115 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 143 коня | бензин |
| Volvo 760 (704, 764) | 115 коня | дизел |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 143 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 112 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 131 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 112 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 131 коня | бензин |
| Volvo 960 (964) | 115 коня | дизел |
| Volvo 960 (964) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 115 коня | дизел |
| Volvo 940 Kombi (945) | 165 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 II (964) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 II комби (965) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 II (964) | 170 коня | бензин |
| Volvo 960 II комби (965) | 170 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 131 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 122 коня | дизел |
| Volvo 940 II комби (945) | 131 коня | бензин |
| Volvo 940 II комби (945) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 II комби (945) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 II комби (945) | 122 коня | дизел |
| Volvo 940 Kombi (945) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 116 коня | бензин |
| Volvo 940 II комби (945) | 135 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 135 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 122 коня | дизел |
| Volvo 940 Kombi (945) | 155 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 109 коня | дизел |
| Volvo 940 (944) | 109 коня | дизел |
| Volvo 940 (944) | 190 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 190 коня | бензин |
| Volvo 940 II комби (945) | 171 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 151 коня | бензин |
| Volvo 740 (744) | 151 коня | бензин |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 116 коня | дизел |
| Volvo 740 (744) | 121 коня | бензин |
| Volvo 740 Kombi (745) | 121 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 156 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 82 коня | дизел |
| Volvo 940 Kombi (945) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 Kombi (704, 765) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 82 коня | дизел |
| Volvo 760 (704, 764) | 165 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 122 коня | дизел |
| Volvo 940 II комби (945) | 155 коня | бензин |
| Volvo 940 II (944) | 155 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 155 коня | бензин |
| Volvo 960 (964) | 190 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 190 коня | бензин |
| Volvo 960 Kombi (965) | 140 коня | бензин |
| Volvo 960 (964) | 140 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 160 коня | бензин |
