спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3V027ABE |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 328 mm |
| вътрешен диаметър | 165,5 mm |
| височина | 52 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277342
|
|
ATE 24013002121
|
|
BOSCH 0986479621
|
|
CAR 1421505
|
|
DELPHI BG9085
133.39 €
-20%
106.71 €
|
|
FERODO DDF1801C1
|
|
MINTEX MDC2198
|
|
NK 204860
|
|
PAGID 54963PRO
|
|
PILENGA V583
|
|
REMSA 6131910
|
|
ROADHOUSE 6131910
|
|
ROULUNDS BRAKING WD01832
|
|
TEXTAR 92196303
116.57 €
-20%
93.26 €
|
|
ZIMMERMANN 610371720
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
