спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W007ABE |
| дебелина | 22 mm |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 39,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24571
|
|
AP X24571
|
|
ATE 24012201011
|
|
BOSCH 0986478508
|
|
BRECO BS8195
|
|
BREMBO 09672810
|
|
BREMBO 09672875
|
|
FERODO DDF339
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
JURID 561608J
79.07 €
-20%
63.26 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2631
|
|
METELLI 230656
|
|
PAGID 53950
|
|
QUINTON HAZELL BDC3783
|
|
TEXTAR 98200043501
|
|
ZIMMERMANN 600160100
|
|
AUDI 09672810
|
|
AUDI 535615301
|
|
SEAT 535615301
|
|
VW 535615301
|
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 90 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 98 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 160 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 160 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | 150 коня | бензин |
| Seat IBIZA II (6K1) | 150 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 110 коня | дизел |
| Seat CORDOBA Vario (6K5) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 110 коня | дизел |
| Seat IBIZA III (6K1) | 156 коня | бензин |
| Seat CORDOBA (6K2) | 156 коня | бензин |
