спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W008ABE |
| дебелина | 22 mm |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 28,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24358
|
|
AP X24358
|
|
ATE 24012201001
|
|
BENDIX 561619B
|
|
BOSCH 0986478542
|
|
BRECO BS8052
|
|
BREMBO 09557010
|
|
BREMBO 09557075
|
|
DELPHI BG713
|
|
FERODO DDF332
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
JURID 561619J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2619
|
|
PAGID 53937
|
|
QUINTON HAZELL BDC3911
|
|
TEXTAR 98200057101
|
|
TEXTAR 98200061401
|
|
ZIMMERMANN 600160600
|
|
AUDI 09557010
|
|
AUDI 1H0615301A
|
|
SEAT 1H0615301A
|
|
VW 1H0615301
|
|
VW 1H0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
