спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W015ABE |
| дебелина | 18 mm |
| диаметър | 239 mm |
| височина | 34,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24617E
|
|
AP X24617
|
|
ATE 24011801061
|
|
BOSCH 0986478621
|
|
BRECO BS8207
|
|
BREMBO 09679914
|
|
BREMBO 09679975
|
|
FERODO DDF812
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
JURID 561981J
60.14 €
-20%
48.11 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2780
|
|
METELLI 230372
|
|
PAGID 53947
|
|
TEXTAR 98200072001
|
|
ZIMMERMANN 600320500
|
|
AUDI 09679914
|
|
AUDI 6N0615301C
|
|
SEAT 6N0615301C
|
|
SEAT 6N0615301F
|
|
VW 6N0615301C
|
|
VW 6N0615301F
|
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N1) | 55 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 50 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 60 коня | дизел |
| Seat AROSA (6H) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 57 коня | дизел |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 100 коня | бензин |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 45 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 50 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 60 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 60 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 100 коня | бензин |
| Seat AROSA (6H) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N2) | 54 коня | бензин |
| Volkswagen POLO Variant (6KV5) | 54 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (6N1) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO кутия (6NF) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N2) | 64 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 105 коня | бензин |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 60 коня | бензин |
| Volkswagen POLO (9N_) | 75 коня | дизел |
| Volkswagen POLO (6N1) | 57 коня | дизел |
| Volkswagen LUPO (6X1, 6E1) | 50 коня | бензин |
