спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W017ABE |
| дебелина | 25 mm |
| диаметър | 282,3 mm |
| височина | 46,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012501151
|
|
BOSCH 0986478872
|
|
BREMBO 09719510
|
|
FERODO DDF1014
118.11 €
-20%
94.49 €
|
|
JURID 562052J
106.2 €
-20%
84.96 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4045
|
|
METELLI 230378
|
|
PAGID 53962
|
|
TEXTAR 98200083601
|
|
ZIMMERMANN 600320800
|
|
ZIMMERMANN 600320800
|
|
AUDI 09719510
|
|
AUDI 8E0615301A
|
|
VW 8E0615301A
|
|
VW 8E0615301C
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 115 коня | дизел |
