спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W024ABE |
| дебелина | 16 mm |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 64,2 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 13 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14353
|
|
ATE 24011601081
|
|
BENDIX 561609B
|
|
BOSCH 0986478547
|
|
BRECO BS7427
|
|
BREMBO 08549710
|
|
FERODO DDF426
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
JURID 561609J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1593
|
|
PAGID 53919
|
|
QUINTON HAZELL BDC3788
|
|
TEXTAR 98200055901
|
|
ZIMMERMANN 600160400
|
|
AUDI 08549710
|
|
AUDI 701615301
|
|
VW 701615301
|
|
VW 701615301C
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 67 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
