спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W025ABE |
| дебелина | 18 mm |
| диаметър | 282 mm |
| височина | 64,7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 14462
|
|
ATE 24011801051
|
|
BENDIX 561857B
|
|
BOSCH 0986478613
|
|
BRECO BS7473
|
|
BREMBO 08576810
|
|
FERODO DDF562
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
JURID 561857J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2665
|
|
PAGID 53926
|
|
TEXTAR 98200058501
|
|
ZIMMERMANN 600320300
|
|
AUDI 08576810
|
|
AUDI 701615301B
|
|
VW 701615301B
|
|
VW 701615301E
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 61 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 84 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
