спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W026ABE |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 280 mm |
| височина | 64,7 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| материал | леярски чугун |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 24357
|
|
ATE 24012401181
|
|
BENDIX 561610B
|
|
BOSCH 0986478548
|
|
BRECO BS8053
|
|
BREMBO 09556610
|
|
FERODO DDF427
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
JURID 561610J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1596
|
|
PAGID 53936
|
|
QUINTON HAZELL BDC3787
|
|
TEXTAR 98200056001
|
|
ZIMMERMANN 600160500
|
|
AUDI 09556610
|
|
AUDI 701615301A
|
|
VW 701615301A
|
|
VW 701615301D
|
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 110 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 78 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 102 коня | дизел |
