спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W033ABE |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 300 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| центриращ диаметър | 68,15 mm |
| височина | 56 mm |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| мярка на резбата | 16,5 |
| преработка | високовъглеродна |
| минимална дебелина | 22 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17355
88.36 €
-20%
70.69 €
|
|
ACDelco AC2598D
|
|
ATE 24012601151
|
|
ATE 24112601151
|
|
BENDIX 562198B
|
|
DELPHI BG3696
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 26118
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FERODO DDF1159
|
|
FERODO DDF1296
114.93 €
-20%
91.94 €
|
|
FTE BS5198
|
|
GIRLING 6043231
|
|
JURID 562198J
|
|
JURID 562198JC
|
|
LEMFÖRDER 2971101
|
|
LPR F1004V
47.46 €
-20%
37.97 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351583920500
|
|
METELLI 230736
|
|
METZGER 25071E
|
|
MGA D1578
|
|
MINTEX MDC1542
|
|
NATIONAL NBD1074
|
|
NATIONAL NBD1156
|
|
PAGID 50347
|
|
PEX 140725
|
|
PILENGA V856
|
|
ROULUNDS RUBBER D2598
|
|
TEXTAR 92109800
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
TRW DF4323
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
VALEO 186749
|
|
ZIMMERMANN 250134600
|
|
ZIMMERMANN 250134620
|
|
ZIMMERMANN 250134650
|
|
ZIMMERMANN 600321400
|
|
ZIMMERMANN 600321450
|
|
AUDI DF4323
|
|
FORD 1141782
|
|
SEAT 7D0615301B
|
|
SEAT 7M3615301A
|
|
VW 7D0615301B
|
|
VW 7M3615301A
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV (бордова) платформа/ шаси (70XD) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 140 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 151 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
