спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3W040ABE |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 46,53 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012501711
|
|
BOSCH 0986479157
|
|
GIRLING 6048161
|
|
TRW DF4816
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
SKODA 4B0615301B
|
|
VW 4B0615301B
|
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 125 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B5) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 102 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 150 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 115 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 193 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B2) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3U4) | 101 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 136 коня | дизел |
| Skoda SUPERB (3U4) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
