спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X004ABE |
| дебелина | 20 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569046
|
|
VAUXHALL 569055
|
|
VAUXHALL 90421727
|
|
VAUXHALL 90511128
|
|
VAUXHALL 93182285
|
|
AP 24730E
|
|
ATE 24012001401
|
|
BOSCH 0986478535
|
|
BRECO BS8341
|
|
BREMBO 09552724
|
|
FERODO DDF328
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
JURID 561588J
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1624
|
|
METELLI 230284
|
|
OPTIMAL BS1740
|
|
PAGID 52417
|
|
QUINTON HAZELL BDC3826
|
|
TEXTAR 98200056501
|
|
ZIMMERMANN 430146600
|
|
ZIMMERMANN 430146600
|
|
OPEL 09552724
|
|
OPEL 569010
|
|
OPEL 569046
|
|
OPEL 569055
|
|
OPEL 90511128
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 109 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 106 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 60 коня | дизел |
