спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X005ABE |
| дебелина | 11 mm |
| диаметър | 256 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90497303
|
|
VAUXHALL 9117676
|
|
AP 15374
|
|
ATE 24011101411
|
|
BENDIX 562068B
|
|
BOSCH 0986478880
|
|
BRECO BS7572
|
|
BREMBO 08763710
|
|
FERODO DDF1040
92.54 €
-20%
74.03 €
|
|
JURID 562068J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4043
|
|
METELLI 230627
|
|
PAGID 52434
|
|
TEXTAR 98200091701
|
|
ZIMMERMANN 430148100
|
|
ZIMMERMANN 430148100
|
|
OPEL 08763710
|
|
OPEL 569058
|
|
OPEL 9117676
|
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 65 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G седан (F69_) | 75 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 75 коня | бензин |
