спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X013ABE |
| дебелина | 12,6 mm |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 58,4 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| минимална дебелина | 9,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569040
|
|
VAUXHALL 90222168
|
|
VAUXHALL 90271135
|
|
AP 10349
|
|
ATE 24011301741
|
|
ATE 24031301741
|
|
BENDIX 561407B
|
|
BOSCH 0986478266
|
|
BRECO BS7357
|
|
BREMBO 08492610
|
|
DELPHI BG380
|
|
FERODO DDF131
75.74 €
-20%
60.59 €
|
|
JURID 561407J
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1612
|
|
PAGID 52405
|
|
QUINTON HAZELL BDC3542
|
|
TEXTAR 98200038001
|
|
ZIMMERMANN 430145800
|
|
OPEL 08492610
|
|
OPEL 569040
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
