спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X014ABE |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 58,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| материал | леярски чугун |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 569039
|
|
VAUXHALL 90223919
|
|
VAUXHALL 90271134
|
|
AP 24598
|
|
ATE 24012401111
|
|
BENDIX 561406B
|
|
BOSCH 0986478265
|
|
BRECO BS8247
|
|
BREMBO 09494720
|
|
DELPHI BG384
|
|
FERODO DDF188
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
JURID 561406J
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1614
|
|
PAGID 52414
|
|
QUINTON HAZELL BDC3543
|
|
TEXTAR 98200038101
|
|
ZIMMERMANN 430145900
|
|
OPEL 569039
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 125 коня | бензин |
