спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X029ABE |
| дебелина | 20 mm |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| материал | леярски чугун |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9195985
|
|
AP 24221
|
|
ATE 24012001741
|
|
BOSCH 0986478192
|
|
BRECO BS8405
|
|
BREMBO 09863510
|
|
FERODO DDF1130
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
JURID 561248J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4236
|
|
TEXTAR 98200111401
|
|
ZIMMERMANN 430149400
|
|
OPEL 09863510
|
|
OPEL 569021
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 80 коня | бензин |
