спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X031ABE |
| дебелина | 24 mm |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| материал | леярски чугун |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9196050
|
|
AP 24796
|
|
ATE 24012401661
|
|
BOSCH 0986478730
|
|
BRECO BS8422
|
|
BREMBO 09860110
|
|
FERODO DDF1131
95.1 €
-20%
76.08 €
|
|
JURID 562196J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4165
|
|
METELLI 230604
|
|
PAGID 50360
|
|
TEXTAR 98200111101
|
|
ZIMMERMANN 430149000
|
|
OPEL 09860110
|
|
OPEL 569000
|
|
OPEL 9127967
|
|
OPEL 9196050
|
| Opel MERIVA | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 125 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel MERIVA | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 70 коня | дизел |
| Opel TIGRA TwinTop | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 125 коня | бензин |
| Opel MERIVA | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
