спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C3X040ABE |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,6 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| диаметър | 257 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,6 mm |
| центриращ диаметър | 88 mm |
| височина | 36 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | M12 x 1,25 |
| кръг на дупките | 109 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 94172376
|
|
VAUXHALL 94375416
|
|
VAUXHALL 94375533
|
|
VAUXHALL 94375553
|
|
VAUXHALL 97034034
|
|
VAUXHALL 97034035
|
|
A.B.S. 16485
65.11 €
-20%
52.09 €
|
|
ACDelco AC2459D
|
|
AP 24368
|
|
AP 24694
|
|
APEC braking DSK773
|
|
ATE 24012201561
|
|
ATE 24012601111
|
|
BENDIX 561643B
|
|
BENDIX 562063B
|
|
BENDIX 562063BC
|
|
BENDIX 562064B
|
|
BENDIX 562064BC
|
|
BLUE PRINT ADZ94311
44.51 €
-20%
35.61 €
|
|
BOSCH 0986478437
|
|
BOSCH 0986478596
|
|
BOSCH 0986478854
|
|
BOSCH 0986AB6128
|
|
BOSCH 0986AB6316
|
|
BOSCH 0986AB9531
|
|
BOSCH 0986AB9872
|
|
BOSCH F026A00994
|
|
BOSCH F026A01339
|
|
BRADI 1042424
|
|
Brake ENGINEERING DI951152
|
|
Brake ENGINEERING DI955428
|
|
BRECO BS8056
|
|
BREMBO 09557710
|
|
BREMBO 09686620
|
|
CAR 142490
|
|
CAR 142491
|
|
CAR HPD490
|
|
CAR HPD491
|
|
DBA DBA840
|
|
DELPHI BG3378
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
DELPHI BS3957
|
|
DELPHI BS4741
|
|
FEBI BILSTEIN 10746
70.5 €
-20%
56.4 €
|
|
FERODO DDF385
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF693
72.06 €
-20%
57.65 €
|
|
FERODO DDF6931
|
|
FERODO DDF694
64.87 €
-20%
51.89 €
|
|
FERODO DDF6941
|
|
FIRST LINE FBD1032
|
|
FTE BS3957
|
|
FTE BS4741
|
|
GIRLING 6040291
|
|
HELLA 8DD355104721
|
|
HELLA 8DD355106001
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3309013
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
INTERBRAKE OP373V
|
|
JAPANPARTS DI997
|
|
JURID 561643J
|
|
JURID 562063J
|
|
JURID 562063JC
|
|
JURID 562064J
|
|
JURID 562064JC
|
|
LEMFÖRDER 2723101
|
|
LEMFÖRDER 2723801
|
|
LPR O1373V
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610424240
|
|
MAPCO 15674
|
|
MAPCO 15855
|
|
METELLI 230351
|
|
METELLI 230452
|
|
METELLI 230502
|
|
METZGER 24694
|
|
METZGER 656010
|
|
MEYLE 6155216029
|
|
MEYLE 6155216029PD
|
|
MGA D1302
|
|
MINTEX MDC987
|
|
NK 203627
|
|
NK 203628
|
|
NK 313627
|
|
NK 313628
|
|
OBTEC A/S 252521V
|
|
PAGID 52429
|
|
PEX 140076
|
|
PEX 140077
|
|
PILENGA V374
|
|
QH Benelux 57670
|
|
QUINTON HAZELL BDC4679
|
|
QUINTON HAZELL BDC4741
|
|
QUINTON HAZELL BSF4679
|
|
QUINTON HAZELL BSF4741
|
|
REMSA 647710
|
|
REMSA 656010
|
|
ROULUNDS RUBBER D2459
|
|
SWAG 40910746
|
|
SWAG 40910747
|
|
TEXTAR 92075800
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
TEXTAR 92091400
|
|
TEXTAR 98200091401
|
|
TRISCAN 812010167
|
|
TRISCAN 812010168
|
|
TRW DF3049
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
TRW DF4029
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VALEO 186488
|
|
VALEO 186584
|
|
ZIMMERMANN 430147200
|
|
ZIMMERMANN 430147700
|
|
ZIMMERMANN 430147750
|
|
GREAT WALL 3103102K00
|
|
ISUZU 8941723761
|
|
ISUZU 8941733440
|
|
ISUZU 8943619270
|
|
ISUZU 8943619271
|
|
ISUZU 8943724350
|
|
ISUZU 8943754163
|
|
ISUZU 8943754164
|
|
ISUZU 8943755333
|
|
ISUZU 8943755334
|
|
ISUZU 8970340343
|
|
ISUZU 8970340353
|
|
ISUZU 97034034
|
|
OPEL 569050
|
|
OPEL 569051
|
|
OPEL 569801
|
|
OPEL 8943754163
|
|
OPEL 94375416
|
|
OPEL 94375533
|
|
OPEL 94375553
|
|
OPEL 97034034
|
|
OPEL 97034035
|
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | бензин |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 114 коня | дизел |
| Opel MONTEREY A (UBS_) | 177 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 113 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA A Sport (5_SUD2) | 115 коня | дизел |
| Opel FRONTERA A (5_MWL4) | 115 коня | дизел |
| Opel MONTEREY B | 215 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 136 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 205 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 116 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 160 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER | 215 коня | бензин |
| Opel FRONTERA B (6B_) | 120 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UB) | 177 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 215 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост | 160 коня | дизел |
| Isuzu D-MAX (8DH) | 136 коня | дизел |
| Isuzu D-MAX (8DH) | 163 коня | дизел |
