спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40004ABE |
| диаметър | 302 mm |
| височина | 70 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 116 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHEVROLET 96625873
|
|
CHEVROLET D96625873
|
|
DAEWOO 96549630
|
| Chevrolet LACETTI (J200) | 95 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 109 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 121 коня | дизел |
