спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40005ABE |
| височина | 58 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| вътрешен диаметър | 168 mm |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| брой на дупките 1 | 1 |
| брой на дупките 2 | 1 |
| диаметър | 258 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17685
|
|
ASHIKA 610WW02
|
|
fri.tech. DF090
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310902
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
JAPANPARTS DPW02
|
|
TRISCAN 812021110
|
|
TRUSTING DF090
|
|
CHEVROLET 96328254
|
|
CHEVROLET 96389659
|
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
