спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40009ABE |
| диаметър | 303 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | легиран/ високовъглероден |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 115 mm |
| височина | 71,6 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| вътрешен диаметър | 190 mm |
| отвор | 12,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012002091
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
CAR 1421344
|
|
DELPHI BG4069
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
NIPPARTS J3310908
58.49 €
-20%
46.79 €
|
|
PILENGA V768
|
|
QUINTON HAZELL BDC5714
|
|
CHEVROLET 96625873
|
|
DAEWOO 24012002091
|
|
OPEL 4804637
|
|
OPEL 96625873
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
