спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C40508ABE |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| центриращ диаметър | 76 mm |
| височина | 61 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 12,5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17208
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
ATE 24011003181
|
|
DELPHI BG3799
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DDF1447
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
FTE BS5409
|
|
GIRLING 6042814
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310315
46.26 €
-20%
37.01 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310510
43.34 €
-20%
34.67 €
|
|
JAPANPARTS DPK10
|
|
LPR H2005P
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
NIPPARTS J3310510
138.54 €
-20%
110.83 €
|
|
PILENGA 5793
|
|
TRW DF4281
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
HYUNDAI 5841139300
|
|
HYUNDAI 5841139300
|
|
HYUNDAI 5841139600
|
|
KIA 5841139600
|
| Hyundai XG (XG) | 163 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 188 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 141 коня | бензин |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 113 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 141 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 144 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 188 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (MG) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 140 коня | дизел |
| Hyundai TUCSON (JM) | 140 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
