спирачен диск ABE
спирачен диск
| Производител | ABE |
| Парт номер | C41038ABE |
| диаметър | 292 mm |
| дебелина на спирачния диск | 16 mm |
| минимална дебелина | 14 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| височина | 62 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 172 mm |
| отвор | 12,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011601191
|
|
BENDIX 562280B
|
|
CIFAM 800797
|
|
DELPHI BG3765
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
FTE BS5479
|
|
GRAF DF29797
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3311043
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3311047
|
|
JURID 562280J
89.33 €
-20%
71.46 €
|
|
METELLI 230797
|
|
NIPPARTS J3311043
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
NIPPARTS J3311047
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
NK 202261
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
PAGID 54440
|
|
TRW DF4745
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
TRW DF7213
|
|
NISSAN 24011601191
|
|
NISSAN 432068H305
|
|
NISSAN 432068H700
|
|
NISSAN 432068H701
|
| Nissan LEAF | 109 коня | |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 117 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 114 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 165 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T30) | 136 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 141 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 169 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 173 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
